Sıkça Sorulan Sorular

Yolladığım içerikler nasıl yayına alınıyor?

Tarafımıza yollamış olduğunuz içerikler editörlerimiz tarafından incelenir ve yayına uygun bulunması durumunda editörlerimiz tarafından yayına alınarak tarafınıza haber verilir. İçeriğiniz yayına alındıktan sonra eklemek istediğiniz veya düzeltilmesini istediğiniz herhangi bir durumda da tarafınıza ulaşan editörümüze isteğinizi bildirerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yayınlanmaya uygun bulmayan içeriklerde de editörlerimiz tarafından içeriğinizin neden yayına uygun olmadığı konusunda bilgilendirilirsiniz. Ve dilerseniz, editörlerimiz ile birlikte içeriğinizdeki eksikleri gidererek yayına uygun hale getirebilirsiniz.

Neden Olmasın’da hangi içerik türlerini paylaşabilirim?

Neden Olmasın, ağırlıklı olarak yazılı içeriklerin bulunduğu bir platformdur ancak Neden Olmasın için uygun olduğunu düşündüğünüz ve yayınlanmasını istediğiniz çeşitli içerikleri de (podcast, video vb.) bizimle paylaşabilirsiniz.

Hangi dosya türlerini yollayabilirim?

İçeriklerinizi, dosya biçimi fark etmeksizin yükleyebilir ve gönderebilirsiniz. (MP3, MP4, JPEG, PNG, DOC, DOCX, PDF vb.)

Açıklama: Bir podcast bölümü veya video dosyası yollamadığınız durumlarda içeriğinizi PDF veya Microsoft Word Dosyası şeklinde yüklemenizi tavsiye etmekteyiz.

Tek seferde birden fazla içerik yollayabilir miyim?

Birden fazla içerik göndermek için içeriklerinizi tek tek yüklemeniz gerekmektedir, toplu gönderim işlemi bulunmamaktadır.

Maksimum dosya gönderim boyutu nedir?

Maksimum dosya gönderim boyutu 49 GB’dır.

İçeriğimi yollarken dikkat etmem gereken hususlar nelerdir?

İçerik dosyanızı tarafımıza iletirken dosyanın içerisine adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi yazmanız gerekir. Bu bilgilerin bulunmadığı dosyalar yayına alınamamaktadır.

Bilgilendirme: Bu bilgiler, tarafınıza ulaşabilmek ve içeriğiniz yayına alınırken isminizin kullanılabilmesi için gerekmektedir. Ancak içeriğinizin anonim olarak yayınlanmasını istiyorsanız bu durumu dosya içerisinde belirtmeniz ve yalnızca e-posta adresinizi eklemeniz yeterlidir.

Diğer: Eğer bir podcast bölümü veya video gönderimi yapıyorsanız dosya içerisine adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi eklemenizin mümkün olmadığı durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda dosyanızı yükledikten sonra lütfen bilgi@partner.nedenolmasn.com e-posta adresi üzerine konuyla ilgili bir bilgilendirme e-postası yollayınız.

İçerik eklemek için siteye üye olmam gerekiyor mu?

Hayır, içeriklerinizi tarafımıza yollamak için www.partner.nedenolmasn.com adresine üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmadan da içeriklerinizi yollayabilirsiniz.

Tarafıma ne zaman dönüş sağlanır?

İçeriğinizi yolladığınız tarihten sonra en geç 48 saat içerisinde editörlerimiz tarafından tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak kesin bir dönüş sağlanır ancak yoğunluğa bağlı olarak bu süre maksimum beş güne kadar çıkabilmektedir.

Cevabı burada bulunmayan bir sorum var, ne yapmalıyım?

Cevabını burada bulamadığınız bir sorunuz varsa veya herhangi bir konuda tarafımıza ulaşmak istiyorsanız aşağıda bulunan e-posta adresimiz üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın. 🙂

bilgi@partner.nedenolmasn.com